Soutěž Falling Walls Lab 2018 nejen pro studenty

Dovolujeme si upozornit na konání mezinárodní soutěže Falling Walls Lab 2018, na kterou se mohou přihlásit studenti, mladí vědci, zaměstnanci i podnikatelé. Již čtvrtý ročník této soutěže se bude konat dne 16.05.2018. Nově se místem konání stane brněnské VIDA! Science Center.

Úkolem účastníků je představit v angličtině během 3 minut svůj originální nápad, výzkumný projekt či model.

Cílem soutěže Falling Walls Lab je podpora inovativního přístupu ve vědě i podnikání, výměna zkušeností a navazování kontaktů mezi mladými vědci a profesionály z různých oblastí.

Vítěz pojede do Berlína a dostane možnost svou ideu představit v rámci závěrečného celosvětového kola. Zároveň se bude moci zúčastnit i prestižní konference Falling Walls Conference za účasti osobností z oblasti vědy i politiky.

Přihlášky je možné podávat do 08.04.2018 na stránkách: http://falling-walls.com/lab/applyold?location=8.

21. 3. 2018