Soutěž Falling Walls Lab 2018 nejen pro studenty

21. 3. 2018

Dovolujeme si upozornit na konání mezinárodní soutěže Falling Walls Lab 2018, na kterou se mohou přihlásit studenti, mladí vědci, zaměstnanci i podnikatelé. Již čtvrtý ročník této soutěže se bude konat dne 16.05.2018. Nově se místem konání stane brněnské VIDA! Science Center.

Úkolem účastníků je představit v angličtině během 3 minut svůj originální nápad, výzkumný projekt či model.

Cílem soutěže Falling Walls Lab je podpora inovativního přístupu ve vědě i podnikání, výměna zkušeností a navazování kontaktů mezi mladými vědci a profesionály z různých oblastí.

Vítěz pojede do Berlína a dostane možnost svou ideu představit v rámci závěrečného celosvětového kola. Zároveň se bude moci zúčastnit i prestižní konference Falling Walls Conference za účasti osobností z oblasti vědy i politiky.

Přihlášky je možné podávat do 08.04.2018 na stránkách: http://falling-walls.com/lab/applyold?location=8.