O nás

Technická univerzita v Liberci představuje největší a nejkomplexnější výzkumný subjekt v regionu Liberec. V nově vybudovaném Institutu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace (CxI) nabízí špičkové technologie v oblasti materiálového výzkumu a výzkumu strojírenských technologií. Výzkumná a technologická základna, kterou Institut disponuje, splňuje nejpřísnější kritéria současných požadavků na výzkum a zároveň slouží jako vyhledávaná podpora komerčním a ostatním subjektům formou zakázek smluvního výzkumu. TUL je dlouhodobě provázaná s průmyslem, což znamená profesionální přístup a zkušenosti klíčových pracovníků k našim partnerům.

Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

Certifikovaná pracoviště

Akreditovaná laboratoř
Chemické a mikrobiologické zkoušky vod, půd, hornin, kalů, sedimentů a odpadů, výluhů, rostlinných materiálů, chemikálií, kovů, silikátových materiálů a ovzduší. Testování výrobků pro styk s vodou a přímý styk s potravinami. Charakterizace nanomateriálů.

Analytická laboratoř akreditovaná ČIA podle EN/ISO/IEC 17025 pod číslem 1611.