Název projektu: Metody ověřování zajištění a detekce neoprávněného porušení bezpečnostních plomb, pečetí a obálek

Reg. č.: VI20152018023

Poskytovatel: Ministerstvo vnitra ČR

Anotace: Projekt je zaměřen na vývoj nových metod ověřování korektního zajištění a identifikaci neoprávněného porušení či padělání bezpečnostních plomb, pečetí a obálek. Metody by měly vést ke splňování stále rostoucích požadavků na bezpečnost. Součástí bude návrh automatického elektronického validačního a identifikačního systému. Budou provedeny zkoušky odolnosti nových materiálů a konstrukčních řešení plomb proti padělání, vlivu působení teploty, elektromagnetického pole, případně chemických látek.

Výsledky projektu:

POČÍTAČOVÁ TOMOGRAFIE VE FORENZNÍM VÝZKUMU

COMPUTED TOMOGRAPHY IN FORENSIC RESEARCH

Tento projekt je financován v rámci Programu bezpečnostního výzkumu České republiky v letech 2015 – 2020 (BV III/1-VS).