O nás

Oddělení se zaměřuje na výzkum, vývoj v oblasti automatizační techniky, elektrotechniky, elektroniky a robotiky zaměřený na řešení pracovních uzlů strojů lehkého průmyslu. Komplexně řeší specifické problémů, vývoj řídicích bloků a jednotek, elektroniky a vývoj aplikací vestavných (embedded) mikropočítačů, do měřicích přístrojů, včetně návrhu desek plošných spojů a vývoje navazujícího software.

Využíváme nových poznatků elektrotechniky, elektroniky, mechatroniky a kybernetiky v průmyslových technologiích a v elektrické městské trakci. Podporujeme výzkumu a vývoj nových nestandardních aplikací elektromagnetického pole v soustavách nízkého napětí do 1 kV o kmitočtu do 3 GHz a celkovém příkonu do 100 kW.

Auren