Konference ICMD 2022 již za týden

6. 9. 2022

Za týden začíná v Harrachově 62. mezinárodní konference kateder konstrukce strojů. Akce s dlouholetou tradicí je zaměřena především na výměnu odborných zkušeností a diskusi o nových teoretických i praktických poznatcích. Konference se zúčastní experti z Německa, Polska, Slovenska, Velké Británie nebo Malajsie.

Na programu konference jsou tato témata:

Konstrukce strojů a inovace
Tribologie
Hydraulika, mechanismy tekutin
Strojírenské analýzy
Moderní materiály a technologie
Optimalizace a navrhování
Inovace a inovace výrobků
Experimentální metody a měření
Nanotechnologie
Biomechanika
Autonomní systémy, robotika, umělá inteligence
Elektromobilita, pohon H2O a další související témata

kdy: od 13. do 15. září 2022

kde: Hotel Fit Fun, Harrachov

62. mezinárodní konference kateder konstruování strojů (ICMD 2022) je zaměřena především na výměnu odborných zkušeností a diskusi o nových teoretických a praktických poznatcích. Cílem konference je zjistit aktuální situaci, vyměnit si zkušenosti, navázat a posílit vztahy mezi univerzitami, firmami a vědeckými pracovníky z oboru Konstrukce strojů.

Oficiálními jazyky konference jsou angličtina, čeština a slovenština.

Více informací naleznete na webových stránkách konference: https://2022.icmd.cz/.

ICMD pořádá Katedra částí a mechanismů strojů Fakulty strojní TUL.