Místopředseda Evropského parlamentu zve na neformální setkání

Dne 22.března přijede do Liberce místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička, který tímto zve všechny na neformální setkání.

Akce s názvem Na jedno s Teličkou proběhne od 16 hodin v restauraci PUOR Plaudit.

Telička v Liberci ještě před setkáním neformálně navštíví Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace. Cílem návštěvy je příprava pozvánky na akci Nanoday Brussels, která se uskuteční 3. května 2018 v bruselském sídle Evropského parlamentu. Akci pořádá společně s Teličkou a frakcí ALDE Nanoprogress, Asociace nanotechnologického průmyslu, Czechinvest, Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace (CZELO) a Technologické centrum AV ČR. Účastníci se během ní mohou těšit na ukázku výroby nanovláken, na ochutnávku nanofiltrované vody i na ochranné nano-respirátory a nanokosmetiku.

Více informací na www.telicka.eu

21. 3. 2018