+420 485 353 852|

cxi@tul.cz|

Staff


Krásné Vánoce a jedinečný nový rok 2024

20. 12. 2023

Milé kolegyně, milí kolegové z CXI,

s blížícími se Vánocemi a nadcházejícím rokem 2024 je ten správný čas na to si něco přát. Během letošního roku jsme společně prošli kus cesty, všichni jsme jako jeden tým pracovali úžasných věcech i každodenních úkolech. Každý ze své specializace a expertizy. Měla jsem možnost být u vašich zajímavých inovací a objevů, u vašich projektových úkolů. Hodně jste mě inspirovali a pomohli tvořit spoustu textů, článků a dalšího obsahu. Je to náročná práce, někdy extrémně. Děkuji vám za spolupráci, moc si toho vážím. Děláte skvělé věci, které me inspirují snad každý den. Přeju si, aby to bylo i v dalším roce. Děkuji vám za důvěru a těším se na další stránky, co spolu napíšeme.

Přeji vám, abyste strávili Vánoce ve společnosti svých blízkých, v pohodě, radosti a klidu. Ať vám vánoční atmosféra dodá novou energii a posílí vaši pozitivní vnitřní naladění. Na zasloužený odpočinek se těší už snad každý z nás, užijme si to.

A do nového roku 2024 přeji, abyste měli neustálou chuť objevovat, zkoumat a inovovat. Ať každý den přináší přijatelné výzvy, které nás posouvají a přinášejí smysl do života. Ať nový rok rozšíří naše obzory a poskytne nám nové příležitosti k objevům. Když si to budeme moc přát, tak se nám to splní :)

Přeji vám úspěšný rok 2024, ať je radostný, užíváme ho ve zdraví.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024.

Lenka Han.

General partners

Škoda AUTO
Česká Zbrojovka
Aquatest
Elmarco
FM Motol
Preciosa
UJV Group
Atrea
Innogy
Auren