12Pro

Jak používat sítě 1 - a hlavně LinkedIn

Kdy: 12. 12. 2023

Oblast: Softskills

Typ akce: Přednáška

Místo konání: TUL

 

Pro každého to není právě srdcová záležitost, ale jsou tu. SOCIÁLNÍ SÍTĚ. Možná je nechcete používat, možná chcete. Usnadním vám trochu tuto volbu.

Přijďte na kurz "Jak používat sociální sítě 1, a hlavně LinkedIn". Podíváme se na vybrané "sítě", ale nejvíc na profesionální platformu LinkedIn. Cílem kurzu je předat vám esenciální know-how o sociálních sítích a zdůraznit výhody aktivní přítomnosti na LinkedIn.

 

Obsah kurzu:

 

1. Struktura sociálních sítí: Základní přehled o různých sociálních sítích, s důrazem na klíčové funkce a rozdíly mezi různými platformami – Facebook, LinkedIn a Instagram.

2. LinkedIn jako klíčová profesionální síť: Detailní průvodce funkcemi a možnostmi, které LinkedIn poskytuje. Ukázky efektivního vytváření a úpravy profesního profilu.

3. Networking a Building Relationships: Strategie pro budování kvalitních profesních vztahů a sítí na LinkedIn. Jak efektivně komunikovat, sledovat relevantní obsah a zapojit se do diskuzí.

4. Personal Branding: Důležitost vytváření a udržování osobní značky na LinkedIn. Jak prezentovat své dovednosti, zkušenosti a úspěchy tak, aby byly atraktivní pro potenciální zaměstnavatele nebo obchodní partnery.

5. Analytika a měření úspěchu: Základy monitorování výkonnosti na LinkedIn. Jak sledovat úspěšnost příspěvků, získávat statistiky a vyhodnocovat účinnost strategie.

 

Nenašli jste zatím důvod, proč využívat sociální sítě a zejména LinkedIn? Přijďte to změnit a naučit se, jak efektivně komunikovat na vybraných sítích.

 

Zpět na přehled


Hlavní partneři

AWAL
Škoda Auto
Česká Zbrojovka
Elmarco
Fakultní nemocnice Motol
Preciosa
Skupina UJV
Atrea
Innogy
Auren