Otevřená věda 5. května na CXI

12. 4. 2022

Návštěvní tour po laboratořích CXI zaměřená na vědu, výzkum a trendy

CXI pomáhá nadějným vývojovým nápadům a inovacím. Přijďte se podívat do našich laboratoří a seznamte se s tím, co na CXI umíme.

Ve čtvrtek 5. května od 14 do 17 hodin budeme mít otevřené dveře pro všechny zájemce o technologie, inovativní řešení a vývoj. Připravujeme návštěvní tour v našich laboratořích. Setkáte se s experty z našich výzkumných týmů, kteří se věnují robotice, 3D tisku, nanomateriálům nebo fyzikálním dějům. Buďte u toho a setkejte se s podobně naladěnými inovátory z univerzitních týmů i z jiných firem.

Na akci se registrujte TADY.

Pro koho je Otevřená věda?

1. Zástupcům ze soukromých firem, které vyvíjejí technické nebo technologické produkty a služby.

2. Studentům a zaměstnancům Technické univerzity, kteří chtějí zjistit, co je na CXI nového.

3. VŠEM, kdo fandí inovacím, technice a těm, kdo jsou podnikaví a mají zájem dozvědět se více o robotice, 3D tisku, nanomateriálech a dalších oborech výzkumu, které na CXI děláme.

Co můžete očekávat?

1. Seznámení s našimi experty. Představíme vám některé kolegyně a kolegy, kteří vás provedou svými laboratořemi, představí svůj výzkum a technické vybavení. Kromě vývoje nabízíme také naše velmi zajímavé přístroje a zařízení.

2. Ukážeme vám referenční zakázky a projekty, které u nás vznikají ve spolupráci s malými a střední podniky i velkými společnostmi. Zjistíte, jaké možnosti dáváme právě vám a vaší firmě. Můžete konzultovat přímo na místě svoje nápady a problémy.

Kdy:  5. 5. 2022  (čtvrtek),  14:00 – 17:00

Kde:  budova  L -  Ústav pro nanomateriály,
pokročilé technologie a inovace TUL (CXI),
Bendlova 1409/7, Liberec

Program:

·      Úvodní slovo ředitele Ústavu – prof. Dr. Ing. Miroslava Černíka CSc.
·      Prohlídka  laboratoří:
1.    3D-Tisk a prototypy
2.    Robotika, rozšířená a smíšená realita a její využití, mechatronické systémy
3.    Nanotechnologie a její praktické využití
4.    Automatizace a optimalizace průmyslových systémů, výzkum fyzikálních dějů v technologických procesech
5.    Elektromobilita a trendy v automotive

6.   Laboratoř nanomateriálů a pokročilých technologíí

·         Networking a prostor pro vaše dotazy a konkrétní náměty.
·         V průběhu odpoledne budou přednášky a ukázky v různých laboratořích CXI

·       Ukončení akce

Na akci se prosím registrujte TADY do pondělí 2. května.

Máte dotazy ohledně Otevřené vědy? Zeptejte se:

Setkání je součástí oslav 10 let Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace zvaného CXI.