Laboratoř chemických sanačních procesů nabízí rozbory vody za akční ceny

27. 4. 2023

Každý den pijeme vodu a často si vůbec neuvědomujeme, že kvalita naší vody, kterou pijeme nejen doma, může být ovlivněna mnoha faktory. Pokud máte studnu, kterou používáte k zásobování domácnosti vodou, ujistěte se, že je bezpečná pro vaše použití a nechejte si vodu analyzovat. Třeba v Laboratoři chemických sanačních procesů na Technické univerzitě v Liberci (konkrétně Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace, zkráceně CXI). Laboratoř se specializuje na analýzu mikrobiálního znečištění a chemického složení vody a je akreditovaná u Českého institutu pro akreditaci.

Na CXI nabízíme orientační a úplné rozbory, které umožňují ověření kvality zdroje pitné vody a monitoring vody v komerčních objektech. V květnu a v červnu nabízíme pro domácnosti rozbory pro ověření kvality zdroje pitné vody za zvýhodněné ceny. Cena za orientační rozbor je 890 Kč s DPH, za rozbor domácích čistíren odpadních vod 850 Kč s DPH, krácený rozbor například pro účely kolaudace za 2100 Kč s DPH a cena za úplný rozbor je 8 900 Kč s DPH. Všechny výsledky potvrzujeme akreditovanými protokoly.

Rozbor vody ze studny může odhalit přítomnost nežádoucích látek, jako jsou pesticidy, herbicidy, těžké kovy a bakterie, které by mohly mít negativní vliv na zdraví. Pitná voda z „domácí“ studny může být zdrojem zdravotních problémů, ale může také ovlivnit chuť a zápach vody. Rozborem vody ze studny můžeme získat informace o množství minerálů, které jsou v ní obsažené, což může pomoci s úpravou chuti a zlepšit kvalitu vody pro domácí použití.

Voda je nezbytnou součástí našeho života a má vliv na naše zdraví. Proto byste měli zajistit, aby voda, kterou pijete, byla pro vaše zdraví dobrá a blahodárná. Nechte si proto vodu z vaší studny analyzovat v naší laboratoři a dostanete jasnou informaci, že pijete na své „zdraví“.