Plánujete digitalizovat? Jsme členem konsorcia EDIH NORTHEAST BOHEMIA

22. 6. 2023

EDIH NEB podporuje malé a střední firmy i veřejnou správu v zavádění digitálních technologií a zvyšuje tak firmám a veřejné správě efektivitu i budoucí konkurenceschopnost. Projekt cílí na vybudování evropského digitálního inovačního hubu v Libereckém a Královéhradeckém kraji. Leader projektu Agentura regionálního rozvoje spolupracuje v rámci konsorcia s AEC, Technickou univerzitou v Liberci, Výzkumným ústavem textilních strojů, Centrem investic, rozvoje a inovací, Univerzitou Hradec Králové a Národní klastrovou asociací.

Po úspěchu ve výzvě Evropské komise nyní čekáme jen na schválení národní výzvy Ministerstva průmyslu a obchodu.

Jaké služby projekt v oblasti digitalizace nabízí?

TEST BEFORE INVEST

Kompletní servis ve všech fázích digitalizace od nápadu až po výsledky. Identifikace možnosti, návrh řešení, testování.

· Pro firmy a organizace veřejné správy, které chtějí řešit aktuální výzvy pomocí zavádění digitálních technologií. Bez ohledu na jejich pokročilost v oblasti digitalizace.

DIGITÁLNÍ AKADEMIE

Vzdělávací akce tematicky zaměřené na digitální dovednosti od těch základních až po ty pokročilé.

· Pro všechny subjekty inovačního ekosystému, startupy, firmy, organizace veřejné správy, akademická a komerční výzkumná pracoviště.

ROZVOJ INOVACÍ

Propojení firem a organizací veřejné správy, které potřebují nová technologická řešení na straně jedné, se společnostmi, které mají na straně druhé moderní řešení připravená pro aplikaci v praxi.

DOTAČNÍ MANAGEMENT

Pomoc s vyhledáváním a zpracováním dotačních výzev na digitalizaci firem a organizací z regionálních, národních a evropských zdrojů.

· Pro firmy a organizace veřejné správy, které jsou rozhodnuty digitalizovat, mají nápady nebo konkrétní plány a nyní hledají možnosti, jak pokrýt část nákladů z veřejných zdrojů.

Využijte služeb digitální ambulance a sjednejte si bezplatnou schůzku dle vašich časových možností s odborníky na vámi zvolené téma.

Detailní info k projektu a nabízeným službám naleznete zde, sledujte novinky k projektu na Linked IN.