Experti z CXI a TUL se představí na Fóru aditivní výroby 2023 v Brně

12. 9. 2023

Aditivní výroba a 3D tisk je pro Technickou univerzitu v Liberci klíčové téma výzkumu. Jako řešitelé NCK pro průmyslový 3D tisk vedeme konsorcium bezmála 30 partnerů. Proto experti z CXI TUL nebudou na říjnovém Fóru aditivní výroby v Brně chybět jako aktivní řečníci. Představí svou spolupráci s německým Frauenhoferovým institutem a také aktivity Centra pro průmyslový 3D tisk. Jedna z největších konferencí v oboru se koná 11. října na výstavišti v Brně.

Fórum slibuje nejen osm hodin nabitých informacemi o nejnovějších technologiích 3D tisku, ale také se zaměří na ekonomiku aditivní výroby. Jak tedy na 3D tisku vydělat a ušetřit? To jsou otázky, na které budou odborníci na brněnském fóru hledat odpověď.

A co můžete očekávat od týmu Technické univerzity v Liberci? Přednáška Jiřího Šafky a Jana Kočího bude součástí bloku věnovaného inovacím ve 3D tisku plastových, kompozitních a kovových výrobků. Promluví o ekologicky a energeticky účinnější výrobě, o potenciálu aditivních technologií a vývoji materiálů se specifickými vlastnostmi a využití digitalizace.

Bude to jedinečná příležitost poslechnout si o nejnovějších technologiích přímo z výzkumu a zkušenosti našich odborníků ze spolupráce s průmyslovými firmami.

Fórum aditivní výroby 2023 slibuje nejen mnoho informací, ale také ceny. Účastníci mají šanci vyhrát jednu ze tří stolních 3D tiskáren a další zajímavé ceny.

Uvidíme se v Brně:
Datum: 11. října 2023
Místo: Výstaviště Brno

Kompletní program najdete zde: https://www.odborne-konference.cz/program/