Máme novou "call room" pro virtuální schůzky a videokonference

22. 1. 2024

Ve výzkumném centru CXI se dějí zajímavé věci. Na přání pracovníků i s ohledem na aktuální pracovní potřeby byla zřízena moderní "call room" pro videokonference, která umožní pracovníkům více soukromí a soustředění na své virtuální hovory a videokonference. 

Tato nová místnost se nachází v Západní věži CXI, přesněji v 5. patře přímo za kuchyňkou. Je vybavena veškerým potřebným vybavením pro pohodlné a efektivní videokonference. Vedle moderního zařízení je v místnosti k dispozici také funkční síť Eduroam TUL, což zajišťuje rychlé a spolehlivé připojení k internetu.

Svůj čas si v "call room" můžete rezervovat přímo v online kalendáři. Každý zájemce se tak může snadno podívat, zda je místnost volná, a následně si ji rezervovat a přizpůsobit svým potřebám. Rezervace je možná prostřednictvím speciálního online kalendáře "Call room", který mají zaměstnanci CXI sdílený.

"Call room" slouží jako ideální prostor pro uskutečňování důležitých obchodních jednání, prezentací nebo týmových konzultací. "Tuto "call room" zřizujeme na přání našich zaměstnanců. Nechali jsme se inspirovat z moderních pracovních prostorů a přinášíme k nám nový standard virtuálních setkání. Jsem rád, že tu máme místo pro příjemné a produktivní hovory," říká ředitel CXI TUL Mirek Černík.

Tato iniciativa je součástí snahy CXI TUL o neustálé zlepšování pracovního prostředí pro své zaměstnance a jejich efektivní práci. 

 

Hlavní partneři

AWAL
Škoda Auto
Česká Zbrojovka
Elmarco
Fakultní nemocnice Motol
Preciosa
Skupina UJV
Atrea
Innogy
Auren