Zaměstnanecké benefity

Technická univerzita v Liberci disponuje širokou škálou zaměstnaneckých benefitů. Konkrétní zaměstnanecké benefity TUL jsou:

Ubytování

 

TUL disponuje řadou ubytovacích kapacit např. v odlehlé části Liberce blízko Ještědu či blízko kampusu, případně na kolejích TUL. Ubytování je zaměstnancům poskytnuto zpravidla na dobu určitou, resp. 1 rok s možností prodloužení. Organizace je zajištěna Personálním a mzdovým oddělením TUL.

 

Stravování

 

Zaměstnanci TUL mají poskytnutu dotovanou stravu prostřednictvím menzy. Dotovaná strava je omezena dle formy pracovně právního vztahu a výše úvazku. V areálu TUL je k dispozici kantýna a kavárna. Pro všechny formy stravování je možné využít pro úhradu zaměstnaneckou kartu TUL. Zaměstnanci CXI mají možnost využít zvýhodněnou cenu obědových menu v restauraci Wimbledon.

 

Bonusová dovolená

 

Zaměstnanci CxI mají nárok na 6 týdnů dovolené, resp. mají o 2 týdny dovolené navíc.

 

Zvýhodněné volání

 

Prostřednictvím společnosti T-Mobile lze sjednat zvýhodněné telefonní a datové tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky.

 

Identifikační karta, ITIC

 

Zaměstnaneckou kartu a ITIC průkaz je možné využít i pro dopravní služby. Průkaz ITIC je zároveň mezinárodní průkaz, na který je možné získat slevy v různých oblastech.

 

Zdravotní, sportovní a rodinné aktivity

 

Zaměstnanci TUL se mohou registrovat u praktických lékařů TUL. Na vstupní prohlídku zpravidla doprovází nastupující zahraniční pracovníky pracovník Zahraničního oddělení. Zaměstnanci TUL mohou využít nabídkuAkademického sportovního cetra, v určitých dnech a časech vstup zdarma v Bazénu Liberec a další. Zajištění pitného režimu zaměstnanců prostřednictvím filtračních zařízení na budovách TUL.

 

Další vzdělávání

 

TUL nabízí širokou škálu kurzů zaměřených na IT dovednosti, měkké dovednosti či odborná školení. Součástí nabídky je také Vnitřní jazyková škola, Univerzita třetího věku či Univerzita volného času, kde jsou realizovány např. kurzy první pomoci pro rodiče, fotografování dětí, řešení krizových situací ve výchově, zdravotní tělocvik apod. TUL je členem asociace APUA, kde se mohou zaměstnanci účastnit vzdělávacích akcí za zvýhodněnou cenu.

 

Penzijní a životní pojištění

 

Na základě Kolektivní smlouvy a Dohody o poskytování péče zaměstnancům TUL je možné přiznat příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění.

 

Právní poradenství

 

Zaměstnancům, kteří mají uzavřenu pracovní smlouvu, jsou bezplatně poskytovány právní konzultace. Odbornou konzultaci lze využít u externí společnosti dlouhodobě spolupracující s TUL. Zaměstnanci mohou individuálně domluvit schůzku.

 

Děti

 

V oblasti péče o děti nabízí TUL řadu aktivit. Celodenní péče o děti zaměstnanců nebo studentů TUL je zajištěna mateřskou školou. Krátkodobou formu hlídání dětí zejména batolat lze zajistit v Dětském koutku TUL. Odborné kurzy pro starší děti realizuje Dětská univerzita nebo organizované tábory.

 

Bankovní služby

 

Pro zaměstnance TUL zajišťuje ČSOB vedení bankovního konta zdarma. Dále je možné u ČSOB využít poskytnutí zvýhodněného úvěru či půjčky.

 

EURAXESS – Péče o zahraniční zaměstnance

 

 V rámci sítě EURAXESS je na TUL zajištěna asistence pro výzkumné pracovníky a jejich rodiny v oblasti vyřizování víza, ubytování, zdravotnické péče, poradenství v oblasti legislativy, sociálních a kulturních akcí atd. Zde naleznete brožuru pro život cizince v Libereckém kraji.

 

Google účet

 

Zaměstnanec CxI má automaticky vytvořen zaměstnanecký účet na Googlu pro vedení kalendáře, on-line setkání, sdílení dokumentů a jiné.

 

IT podpora

 

Multilicence či zvýhodněné nákupní podmínky na TUL umožňují zaměstnancům přístup k některým programům, které vedou k rozvoji pracovníka.

 

Univerzitní knihovna

 

Zde je možné vybrat si k zapůjčení ze široké škály knih, e-knih, časopisů, společenských her a dalších. Univerzitní knihovna je nápomocna také při vědecké práci, výzkumu a publikování.

 

Sleva na zájezdy

 

Zaměstnanci TUL mají slevy na zájezdy společnosti CK Alexandria.

 

Další benefity

 

Možnost zakoupení dárkových propagačních předmětů TUL, výhody u externích partnerů (DATART, CANIS SAFETY a.s.).

 

 

 

Hlavní partneři

AWAL
Škoda Auto
Česká Zbrojovka
Elmarco
Fakultní nemocnice Motol
Preciosa
Skupina UJV
Atrea
Innogy
Auren